banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Trener wewnętrzny contact center - język niemiecki

Mniej niż 2 tygodnie

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Stanisława Leszczyńskiego 60, Lublin

Umowa

inna

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Trener, Trener/szkoleniowiec

Voice Contact Center to rozpoznawalna i doceniana przez klientów marka w branży Contact Center. Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiadamy 5 nowoczesnych centrów operacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Voice Contact Center to jednak przede wszystkim ludzie a dokładnie 1000 wyjątkowych ludzi na pokładzie, którzy codziennie dbają o najlepsze relacje z klientami.

W związku z dynamicznym rozwojem współpracy z naszym klientem obecnie poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko:

Trener wewnętrzny z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników w języku angielskim i niemieckim
  • Prowadzenie grupowych szkoleń produktowych dla konsultantów telefonicznych i back office
  • Prowadzenie bieżącej kontroli jakościowej w tym odsłuch rozmów, monitoring rozmów i coaching w języku angielskim i niemieckim

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckim w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy trenera wewnętrznego w obszarze obsługi klienta i/lub outsourcingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obsługi klienta (przez telefon, e-mail, chat) oraz szkoleń on-line
  • Zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność

Oferujemy:

  • Praca w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na kontrakt B2B: stałe wynagrodzenie miesięczne + system motywacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy