banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Spedytor

Jutro koniec

Adecco Group - Poland

Aleja Wolności 12, Kalisz

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kierowca, Logistyk, Spedytor

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych klientów działającego w branży transportowej, poszukujemy specjalisty na stanowisko spedytora.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o odpowiedni przepływ informacji,
  • Wyceny usług dla potencjalnych Klientów,
  • Planowanie przesyłek,
  • Koordynowanie towarów wychodzących,
  • Szacowanie kosztów usług,
  • Fakturowanie Klientów oraz dostawców.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości giełd transportowych: TIMO COM , Trans EU
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy i wysokiej efektywności
  • Znajomości j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które wzrasta po okresie próbnym,
  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie.
  • Miejsce pracy: Kalisz

Adecco Poland Sp.z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.