rating

Operator wózka widłowego - magazynier

Mniej niż 2 tygodnie

Asistwork Sp. z o.o

Bierutowska 65, Wrocław-Psie Pole

Uzyskaj

Płaca

4 590 - 5 090 zł

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Magazynier/operator

Opis oferty

Lokalizacja: Wrocław ul. Bierutowska

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • gotowość do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności

Twoje zadania:

  • odbiór przesyłek i ich kontrola pod względem ilościowym i jakościowym
  • aktualizacja danych w systemie
  • przygotowanie materiału do wysyłki
  • obsługa skanera i praca przy komputerze

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 – wolne weekendy
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 4590 zł brutto +premie uznaniowe do 500 zł brutto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy
  • atrakcyjne pakiety benefitów: dofinansowanie wakacji, świąteczne karty przedpłacone, Multisport, LUXMED oraz ubezpieczenie grupowe
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Wrocław ul. Bierutowska