banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

TYGODNIÓWKI – PRACOWNIK SKLEPU

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Poznańska 121/131, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

22 zł/godzina

Wymiar

Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kasjer-sprzedawca, Kasjerka

Opis oferty

Szukasz dodatkowego źródła dochodu lub może chcesz podjąć pierwszą pracę w życiu? Dobrze trafiłeś to ogłoszenie jest skierowane właśnie dla Ciebie. Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko kasjer/ka. Nie wymagamy doświadczenia, na miejscu zostaniesz odpowiednio przeszkolony.

Jeśli posiadasz aktualną ks. sanepidu lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych i jesteś sumienny i odpowiedzialny to szukamy właśnie Ciebie!!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa terminala płatności

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawkę 22,80 zł brutto, dla studenta stawka brutto równa się netto

- wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne

- elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

- szkolenie stanowiskowe

- zdobycie nowego doświadczenia

- wsparcie koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 530566894 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.