rating

Doradca Techniczno – Handlowy

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Lobo sp. z o.o. sp. k.

Adres

Koncertowa 4, Lublin

Uzyskaj

Płaca

5 000 - 6 000 zł

Umowa

Umowa o pracę

Doradca klienta, Doradca techniczno-handlowy, Doradca techniczny

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usług audiowizualnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (klient korporacyjny, biura projektowe, organizatorzy eventów, targów, budownictwo komercyjne itp. )
Rozwijanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy
Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług i produktów
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Raportowanie podjętych działań
Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

Doświadczenie w aktywnej sprzedaży do Klientów inwestycyjnych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie techniczne – mile widziane
Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe
Nastawienie na realizację celów
Znajomość systemów audiowizualnych – mile widziana

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja)
Szereg benefitów dodatkowych (opieka medyczna, parking dla pracowników, dofinansowanie kursów i szkoleń, fundusz socjalny, inne)
Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosfera pracy (brak dress codu, imprezy integracyjne, świetny zespół)