banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

IP Network Designer (Projektant sieci IP)

Nadal szukamy

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Dworcowa 76, Bydgoszcz

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kategorie

Projektant

Dla naszego Klienta, działającego w zakresie branży telekomunikacyjnej i informatycznej poszukuję obecnie Kandydatów na stanowisko:

IP Network Designer (Projektant Sieci IP)

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne klientów w utrzymaniu i rozbudowie sieci teleinformatycznych, zapewniając ich działanie na optymalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów;
  • Przygotowywanie projektów fizycznych i logicznych;
  • Udostępnianie, konfiguracja i rozwiązywanie problemów routerów oraz switch’y agregacyjnych;
  • Inżynier będzie między innymi zobowiązany do przygotowania lokalnych raportów, układów szaf, fizycznych schematów i planów, a także projektów konfiguracji i skryptów do działań związanych z wdrażaniem i migracją;
  • Zapewnienie wsparcia i mentoring w obszarze wiedzy specjalistycznej, organizacji, oraz kompetencji młodszym pracownikom;
  • Wspieranie nietechnicznych Liderów Projektów w wirtualnym środowisku zespołowym.

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani są również studenci ostatnich lat studiów);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wiedza z przedstawionego zakresu;
  • Dobre zrozumienie procedur testowania migracji sieci;
  • Dobra znajomość i zrozumienie konfiguracji routerów i switch’y oraz technologii IP/MPLS;
  • Doświadczenie na poziomie ALU NRS1, Cisco CCNP i Juniper JNCIA (lub wyższym), a także fizyczne doświadczenie projektowe;
  • Znajomość rozwiązań związanych ze środowiskiem sieci telekomunikacyjnych;
  • Doświadczenie w uruchamianiu sprzętów sieciowych;
  • Certyfikaty dostawców sieciowych;
  • Praktyczna znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności IP/MPLS;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Solidność i samodzielność przy wykonywaniu obowiązków;
  • Możliwość ustalania priorytetów, koordynowania i zarządzania wieloma zadaniami;
  • Zorientowanie na działanie, gotowość do wzięcia odpowiedzialności i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę bądź B2B;
  • Możliwość realnego rozowju zawodowego w międzynarodowym środowiksu;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Spotkania integracyjne;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Miejsce parkingowe dla pracowników;