rating

Recepcjonista/Recepcjonistka

Mniej niż 2 tygodnie

Adecco Group - Poland

Zabłocie 43A, Kraków-Podgórze

Uzyskaj

Płaca

5 000 - 6 000 zł

Umowa

Umowa o pracę, inna

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Pracownik administracyjny, Pracownik biurowy, Recepcjonistka

Opis oferty

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży edukacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonisty/Recepcjonistki z językiem angielskim

Twoje zadania:

  • Reprezentacja firmy jako pierwszy punkt kontaktowy.
  • Obsługa recepcji.
  • Koordynacja przydzielania i śledzenia identyfikatorów pracowniczych.
  • Dbanie o prezencję biura ( porządek, zgłaszanie wszelkich problemów konserwacyjnych).
  • Obsługa poczty ( paczki wychodzące/przychodzące, listy wychodzące/ przychodzące).
  • Zamawianie i magazynowanie materiałów biurowych.

Nasze oczekiwania:

  • Warunek konieczny : znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2).
  • Doświadczenie administracyjne , w obsłudze recepcji i/lub obsłudze klienta.
  • Mile widziane zainteresowanie administracją biurową.
  • Przyjazny, zorientowany na klienta.
  • Umiejętność logicznego myślenia.
  • Podstawowa znajomość G-Suite i technologii biurowej.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę tymczasową.
  • Pracę na cały etat 8-16
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Udostępniamy prywatną opiekę medyczną.
  • Dostęp do karty Multisport.