banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Pracownik produkcji /ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ SŁUPSK

Nadal szukamy

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

aleja Wojska Polskiego 12, Częstochowa

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

23 - 24 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik produkcji


Opis oferty

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki ponad 25 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Grupa Progres является компанией с польским капиталом, которая поддерживает предприятия и сотрудников по всей Польше, предлагая современные HR-услуги. уже более десятка лет мы эффективно помогаем найти рабочие места у проверенных работодателей. Мы даём возможность развиваться, строить собственные карьерные пути и обучать компетентности. Присоединяйтесь к нам и наслаждайтесь каждым рабочим днём!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

В настоящее время мы ищём человека на должность:

Pracownik Produkcji

Работник Продукций

Praca w miejscowości Słupsk

Работа в городе:Слупск

Opis stanowiska:

Описание вакансии:

- praca na hali produkcyjnej,

- работа на производственном цехе,

-obróbka ryby, filetowanie, czyszczenie, solenie, pakowanie,łososia

- обработка рыбы, филетирование, чистка, соление, упаковка.

Wymagania:

Требования:

-gotowość do pracy w systemie III zmianowym 7 dni w tygodniu według grafiku.

W każdym tygodniu 2 dni wolnego

- Готовность к работе в трехсменном графике 7 дней в неделю согласно расписанию.

В каждой неделе предусмотрено 2 выходных дня.

-dokładność

- точность,

-zaangażowanie

- заинтересованность,

-przestrzeganie zasad bhp

- соблюдение правил охраны труда,

- sprawność manualna,

- Ручные навыки,

- konieczna znajomość na poziomie komunikatywnym w jednym z języków: polski, ukraiński lub rosyjski .

- необходимо иметь коммуникативный уровень знания одного из языков: польский, украинский или русский.

- aktualna książeczka sanepid( lub chęć jej wyrobienia),

- Действующая санитарно-эпидемиологическая книжка (или желание ее получить).

Oferujemy:

Мы предлагаем:

- umowa zlecenie, umowę o pracę

- Умова злецения, Умова о праце

- stawka godzinowa 23,50 brutto (dla studenta stawka netto)

- почасовая ставка 23,50 злотых (брутто) (для студентов - ставка нетто),

- dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy jako bezrobotna/y możliwość dodatku aktywizacyjnego od 550 do 800 zł w zależności od rejonu zamieszkania

- Для лиц, зарегистрированных в службе занятости как безработные, возможность получения активизационной доплаты от 550 до 800 злотых в зависимости от места проживания.

- dodatek frekwencyjny, nagroda uznaniowa,

- Доплата за посещаемость, поощрительное вознаграждение.

- dodatek akordowy nawet do 5000 zł brutto

- Премия аккорд до 5000 злотых брутто

- odzież robocza,

- Рабочая одежа

- oferujemy zakwaterowanie od 0 zł miesięcznie

- Мы предоставляем жилье от 0 злотых в месяц.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

.„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.