rating

Оператор виробничої лінії

Wczoraj

Adecco Group - Poland

Pawia 5, Kraków-Stare Miasto

Umowa

Umowa o pracę

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Pracownik produkcji

Шукаємо нових працiвникiв для роботи на виробництві та обробці автозапчастин для відомих і популярних автомобiльних марок

Мiсце роботи: Скавiна, бiля Кракова

Обов'язки:

- Обслуговування машин та пристроїв на виробництвi

- Контроль якості виготовленої продукції

- Робота згідно з правилами та інструкціями

Вимоги:

- Старанність та уважнiсть

- Добра організація роботи

- Вміння працювати в бригадi

- Готовнiсть працювавати в системi 4 бригади або на 3 змiни

Пропонуємо:

- Стабiльне працевлаштування на пiдстави трудового договору

-Щомiсячнi додатки в розмiрi вiд 20% до 30% до основної заробiтної плати (щомiсячна премiя за роботу в системi 4 бригад, додатки за нiчнi змiни, додатки за недiльнi змiни та роботу в державнi свята, можливiсть роботи на надгодинах за додаткову премiю)

- Широкий пакет соцiальних послуг (страховка на життя, дофiнанцування до карти Multisport)

- Дофiнанцування до харчування в столовiй Sodexo

- Безкоштовнi курси пiдшищення квалiфiкацiй

- Можливiсть карьєрного росту

- Безкоштовний транспорт на роботу з декiлькох мiсць мiж iншим з Кракова, Скавiни, Вадовiц та багатьох iнших

Зацiкавлений?Зацiкавлена?

Зателефонуй 723193129 або напиши SMS "PRACA" – вiддзонимо

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.