rating

pracownik biurowy - Kielce

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Franciszka Loefflera 2, Kielce

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik biurowy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.
Dla naszego Klienta PGNiG poszukujemy w KIELCACH chętnych do pracy na stanowisku:
Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania
Odpowiedzialności, zadania, uprawnienia stanowiskowe

· Współpraca z OSD w zakresie zarządzania odczytami i zleceniami oraz wymianami danych

· Weryfikacja poprawności odczytów i rejestrowanie ich w systemach billingowych

· Rejestrowanie, prognozowanie zużycia i szacowanie odczytów w ramach handlowej obsługi klientów

· Wprowadzanie odczytów klientów z grup taryfowych 12T

· Współuczestniczenie w procesie zmiany sprzedawcy w zakresie rozliczeń

· Zapewnienie wsparcia w procesie rozliczenia w oparciu o obowiązujące taryfy i cenniki

· Generowanie faktury oraz innych dokumentów stosowanych w rozliczeniach z klientami

· Wysyłanie danych do Centrum Korespondencji Masowej oraz na bieżące monitorowanie realizacji zleconych usług

· Przygotowywanie systemów billingowych do sprawozdawczości

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku do piątku

-umowę o pracę

-szkolenia

-wynagrodzenie na start 3600 zł brutto

Jeżeli masz minimum średnie doświadczenie, posiadasz podstawową umiejętność obsługi komputera - w tym umiejetnośc obsługi Microsoft Office - wyślij nam swoje CV