banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Merchandiser mobilny - Szczecin

Nadal szukamy

OEX Cursor S.A.

Gabriela Narutowicza 11, Szczecin

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Audytor, Merchandiser

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Działamy na terenie całego kraju usprawniając procesy naszych Klientów. Obecnie poszukujemy kandydatów do współpracy jako:

Merchandiser mobilny

Zakres zadań:

  • systematyczne wizyty w sklepach detalicznych i realizacja wszystkich zadań zgodnie z wytycznymi
  • utrzymanie lub tworzenie dobrego wizerunku firmy
  • sprawdzenie asortymentu oraz planogramu zgodnie z kontraktem
  • prowadzenie działań merchandisingowych, w tym: dbanie o poprawną widoczność cen produktów, i,właściwą ekspozycję, oraz instalowanie materiałów merchandisingowych
  • dbanie o jakość materiałów komunikacyjnych
  • utrzymanie odpowiedniego zapasu produktów
  • raportowanie wizyt oraz wykonywanie dokumentacji zdjęciowej w aplikacji mobilnej
  • wyedukowanie Detalisty nt. produktów oraz przekazanie odpowiednich materiałów edukacyjnych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie ok. 4000 zł brutto (przewidziany system premiowy)
  • telefon i samochód do celów służbowych
  • zdobycie ciekawego doświadczenia
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • stałe wsparcie koordynatora projektu
  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez APLIKUJ