Operator sztancy z doświadczeniem - umowa bezpośrednio z fir

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Toruńska 286, Bydgoszcz

Uzyskaj

Płaca

6 000 - 9 000 zł

Umowa

Umowa o pracę

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Drukarz, Operator maszyn

Opis oferty

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn
  • Uzupełnienie wsadu do maszyny
  • Kontrola procesów poligraficznych,
  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami

Dołącz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku, dotyczące samodzielnej obsługi maszyny sztancującej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym po 12h (3 dni 1 zmiana - 3 dni wolnego - 3 dni nocki)

W zamian oferujemy:

  • · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • · Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od stanowiska (29,41 - 31,36zł/h)
  • · Dodatek zmianowy ( aż 30% dodatku za nocki)
  • · Do 1240 zł premii miesięcznej
  • · Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie karty sportowej oraz opieki medycznej, zapomogi losowe, ’Wczasy pod gruszą’, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • · Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień - finansujemy UDT
  • · Darmowa kawa, soki i przekąski
  • · Płatny program poleceń pracowniczych