rating

Stabilna Praca Kielce, produkcja/20 miejsc

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Romualda Mielczarskiego 35, Kielce

Uzyskaj

Płaca

3 740 - 4 100 zł

Umowa

Umowa zlecenie

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Operator maszyn, Pracownik fizyczny, Pracownik produkcji

Aktualnie na terenie Kielc posiadamy wolne miejsca pracy w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy stabilną współpracę, możliwości długofalowej współpracy oraz zdobycia doświadczenia na stanowisku wsparcia produkcji.

Szkolimy od podstaw. Poszukujemy osób nastawionych na długotrwałą współpracę.

Ze względu na specyfikę pracy na stanowisku oferta skierowana do Panów.

Oferujemy:

  • na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego l4)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod zakład po okresie 6 miesięcy
  • stawka godzinowa 22,70 zł/h w tygodniu, stawka w nocy 27 zł
  • za pracę w niedziele i dni świąteczne + 13 zł do każdej przepracowanej godziny
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • system pracy 4 brygadowy na 3 zmiany
  • wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
  • szybko i wygodnie formalności w telefonie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju pożądanych na rynku umiejętności
  • program poleceń pracowniczych- polecaj do pracy znajomych- zarabiaj za polecenie!
  • dodatkowy pakiet benefitów- grupowe PZU na preferencyjnych warunkach, PPK
  • dostępny parking, zaplecze socjalne
  • dodatkowe przerwy

Po przejściu pod zakład:

  • pakiet premiowy
  • dodatki stażowe
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

Zakres obowiązków:

  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn
  • pomiary, sortowanie