banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
ROZLEWANIE LAKIERÓW DO PAZNOKCI -PODOLANY

Mniej niż 2 tygodnie

FALLWORK SP. Z O.O.

Jasielska 12, Poznań-Jeżyce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

23 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Magazynier, Pracownik fizyczny


Opis oferty

Poszukujemy osób chętnych do pracy na magazynie firmy kosmetycznej skupiającej się na produkcji i dystrybucji artykułów kosmetycznych do pielęgnacji dłoni, stop i twarzy. Jesteś w pełni dyspozycyjny do pracy? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia a przed podjęciem pracy uzyskasz szkolenie. Oferta pracy skierowanie zarówno dla Panów jak i Pań.

Praca polega na obsłudze maszyn: nalewanie lakierów do paznokci, zakręcanie buteleczek oraz realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym. Do Twoich obowiązków należy również dbanie o prawidłową jakość produktów a także drobne pracę związane z czyszczeniem maszyn.

Oferujemy:

- zatrudnienie na stałe

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na magazynie

- przyjazną atmosferze w miejscu pracy

- wynagrodzenie miesięczne

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

- dla osób chętnych możliwość nadgodzin

- dostęp do platformy HR CLOUD bez wychodzenia z domu

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.