rating

Technik IT, informatyk - pierwsza linia wsparcia

Mniej niż 2 tygodnie

HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres

Perzyńskiego 20, Warszawa-Bielany

Uzyskaj

Płaca

4 000 - 6 000 zł

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Data rozpoczęcia

30.06.2022

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Informatyk, Konsultant IT, Technik

Opis oferty

Krótki opis stanowiska
Do obowiązków kandydata należeć będzie:

  • bezpośrednia, praktyczna realizacja incydentów IT przypisanych w systemie zgłoszeń helpdesk,
  • usuwanie awarii typu software jak i prostych napraw hardware (w sposób zdalny oraz w siedzibie klienta),
  • współpraca z zespołem administratorów IT (tzw. "zdalne ręce"),
  • utrzymanie komunikacji ze zgłaszającymi podczas obsługi ich incydentu IT dzięki aplikacji oraz rozmowom telefonicznym,
  • czuwanie nad czasami realizacji oraz raportowanie statusu prac do przełożonego i zespołu helpdesk.

Wymagania
Idealny kandydat(tka) powinien(na) posiadać podstawową wiedzę techniczną z zakresu:

  • budowy i działania sieci LAN/WAN (routing IP, konfiguracja połączeń sieciowych, VPN itp.),
  • pojęć i konfiguracji protokołu TCP/IP,
  • konfiguracji usług administracyjnych systemów Microsoft Windows v.7, 10,11 (Linux też mile widziany choć jest to konieczne),
  • podstawowych pojęć w instalacji i konfiguracji systemów MS Windows Server (mile widziane lecz nie jest to konieczne),
  • bardzo dobrej obsługi pakietu biurowego MS Office.
  • Oczekujemy, że kandydat posiada praktykę w drobnych naprawach sprzętu IT i zna budowę komputera klasy PC.
  • Wymagamy posiadania prawa jazdy kategorii B.

Ponadto zależy nam aby kandydat z powyższymi kwalifikacjami cechował się:

  • znajomością przynajmniej języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki obce mile widziane),
  • sumiennością, rzetelnością i dokładnością w komunikacji z klientem,
  • nienaganną kulturą osobistą oraz punktualnością,
  • odpowiedzialnością za podejmowane decyzje na swoim stanowisku pracy,
  • umiejętnością pracy w zespole pod presją czasu.

Zapewniamy
poza uposażeniem w narzędzia pracy gwarantujemy:

  • dostępność szkoleń technicznych podnoszących wiedzę z zakresu szerokostosowanej informatyki w obszarze administracji systemami IT,
  • ścieżkę certyfikacji i zdobywania dyplomów podnoszących kwalifikacje w wybranym kierunku rozwoju,
  • możliwość awansu na stanowisko Administratora IT,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych tj. wdrożenia, migracje i konfiguracje systemów IT,
  • przyjazną, miłą atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów.

Proces aplikacji

Prosimy o załączenie swojego CV z opisem procesu edukacji i doświadczenia zawodowego wraz z klauzulą informacyjną o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym. W aplikacji powinna się znaleźć się informacja o: dyspozycyjności, kontakcie, aktualnym statusie (np.student, okres wypowiedzenia w aktualnej pracy, bezrobotny, zarejestrowany(a) lub nie w urzędzie pracy), doświadczenie zawodowe, posiadane certyfikaty zawodowe, rodzaj prawa jazdy).

Miejsce pracy

Biuro w Warszawie na Bielanach, ul. Perzyńskiego 20. Praca w dni robocze pomiędzy godzinami 8:00-17:00.