banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Montażysta - drobne prace z elektronarzędziami DWIE ZMIANY

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wita Stwosza 3, Pruszcz Gdański

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

23 - 24 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Montażysta, Pracownik produkcji

Opis oferty

MONTER


Miejsce pracy: CIEPLEWO
Nr Ref.: MŻ-01/2023


Masz zdolności manualne? Szukasz pracy od zaraz i zależy ci na wolnych weekendach? Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Czym będziesz się zajmował?

 • Obsługa maszyn produkcyjnych,
 • montaż podzespołów instalacji oraz składanie konstrukcji na hali,
 • drobne prace ślusarskie i spawalnicze,
 • nitowanie i szlifowanie elementów,
 • dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów.


Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
 • umiejętności i doświadczenie w zakresie montażu.

Mile widziane:

 • Wykształcenie techniczne,
 • znajomość rysunku technicznego,
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co oferujemy?

 • Umowę o pracę,
 • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2 lub 3 zmianowym (w zależności od działu firmy, na który zostaniesz przydzielony),
 • stawkę 23 brutto/h (po 3 miesiącach pracy 24,5 zł brutto/h),
 • pracę w przyjaznej atmosferze,
 • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Aplikacje prosimy wysyłać klikając APLIKUJ!
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 885 150 313 lub 691 337 965.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.