rating

Operator maszyn

Wczoraj

Firma

GI GROUP POLAND S.A.

Adres

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 25, Bydgoszcz

Umowa

Umowa o pracę

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn .

Miejsce pracy: Solec Kujawski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja planu produkcyjnego z uwzględnieniem zleceń produkcyjnych
  • produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanej maszyny, w tym zgłaszanie awarii
  • odpowiedzialność za jakość i wydajność

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe
  • samodzielności i zaangażowania
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice oraz doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze ( papier, folia) będą dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • pełne przeszkolenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pakiet benefitów ( wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji świąt)