rating

Specjalista ds. zakupów/ Handlowiec

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP Z O O

Franciszka Kamińskiego 8, Bielsko-Biała

Umowa

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

01.07.2022

Dla

Emeryt, Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Handlowiec, Pracownik działu sprzedaży

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż samochodów na rynku zagranicznym
  • Prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon)
  • Nnawiązywanie i rozwój relacji z nowymi klientami
  • Posprzedażowa obsługa Klientów
  • Budowanie marki firmy na rynku zagranicznym
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  • Znajomość języka obcego (czeski/ słowacki/ rumuński/ węgierski/ łotewski/ estoński/ lub inne)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych
  • Umiejętność prezentacji wartości w ofertach
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oraz długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Fundusz relokacyjny
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne premie
  • Możliwość rozwoju