banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Płatny staż w dziale BHP - Częstochowa (centrala firmy)

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Marszałka Ferdynanda Focha 53, Częstochowa-Śródmieście

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik administracyjny, Pracownik biurowy

Poszukujemy osoby do wsparcia prac administracyjnych w naszym dziale BHP

Miejsce pracy: Częstochowa, centrala firmy, ul. Focha

Jeżeli kończysz lub skończyłaś/eś studia kierunkowe w zakresie BHP dołącz do naszego zespołu

Opis stanowiska

  • aktualizacja ocen ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy
  • tworzenie poszczególnych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • tworzenie dokumentacji powypadkowej
  • pomoc w opracowaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP

Wymagania:

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • umiejętność obsługi komputera
  • studia kierunkowe BHP lub studia podyplomowe w tym kierunku
  • mile widziany znajomość j. angielskiego (możliwość tłumaczenia dokumentów)
  • dyspozycyjność min. 40 h/ miesięcznie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • stawkę godzinową 25 zł brutto
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin (min. 40, max 80 h/miesięcznie w zależności, od realizowanych zadań)
  • pracę w godzinach biurowych (1 poranna zmiana)
  • laptop służbowy oraz telefon
  • praca w systemie hybrydowym (zdalnie i stacjonarnie)