banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym

Nadal szukamy

Żabka Polska Sp. z o. o.

Zofii Nałkowskiej 10, Szczecin-Prawobrzeże

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kasjer-sprzedawca, Pracownik działu obsługi klienta, Sprzedawca

W związku z ciągłym rozwojem i wzrostem ilości klientów, a co za tym idzie większą ilością pracy poszukujemy osób chętnych do pracy w dwóch sklepach spożywczych na Osiedlu Majowym w Szczecinie, w pobliżu pętli autobusowej na Osiedlu Słonecznym oraz przystanku Łubinowa.

Nie oczekujemy doświadczenia, nauczymy wszystkiego. Natomiast wymagamy, aby język komunikacji między nami był na takim poziomie, abyśmy się rozumieli.

Czego oczekujemy?

- dyspozycyjnosci, w tym gotowości do pracy w godzinach popołudniowych :)

- chęci do pracy

- uczciwości

- zaangażowania

- książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Co oferujemy?

- Możliwość pracy w świetnie zgranym, ale otwartym na nowe osoby zespole

- wsparcie merytoryczne przez cały czas

- elastyczny grafik

- możliwość pracy w tygodniu i w weekendy, w tym także w niedziele niehandlowe

- możliwość otrzymania nawet trzech różnych premii w miesiącu w zależności od wyników osiąganych przez poszczególne osoby i przez zespół

- środki ochrony osobistej

- odzież służbowa

- umowa zlecenie.

Szczegółowe zadania na Twoim stanowisku:

• Obsługa klienta

• Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci

• Sprawdzanie terminów przydatności produktów

• Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy

• Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów

• Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa

• Obsługa kolektora

• Wydawanie i przyjmowanie paczek

• Obsługa kasy fiskalnej

• Przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach

• Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru

• Przestrzeganie standardów sieci

• Dbanie o czystość w sklepie.

Do sklepu towar wjeżdża na palecie, nie ma potrzeby, jak w wielu innych sklepach wnosić dostawę do środka. Jest to ogromne ułatwienie w pracy. Na przeciwko sklepu znajduje się żłobek i przedszkole. Miejsca nie trzeba zachwalać, o tym, że jest fajna, zgrana ekipa z super atmosferą świadczą ludzie. Część pracuje u nas już prawie 5 lat, a nikt nie pracuje krócej niż rok.

Praca możliwa po płatnym szkoleniu. W tej chwili najbardziej potrzebujemy osoby gotowe na pracę na drugą zmianę, ale każde zgłoszenie chęci pracy jest dla nas tak samo ważne.

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, w zależności od umiejętności, zaangażowania i dyspozycyjnosci. Nie jest najniższym krajowym.