rating

Team Leader zespołu produkcyjnego Częstochowa

Mniej niż tydzień

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Generała Józefa Hallera 1, Częstochowa-Zawodzie - Dąbie

Umowa

Umowa o pracę

Brygadzista, Kierownik rozwoju/Team Leader, Pracownik produkcji

Dla naszego klienta, producenta części samochodowych, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Team Lider zmiany produkcyjnej

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z zakładem

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system premiowy (dodatek stanowiskowy, dodatek brygadzisty, premia frekwencyjna oraz produkcyjna)

• premię wakacyjną oraz świąteczną wypłacana 2 razy do roku - w lipcu oraz w grudniu

• szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz realną możliwość rozwoju

• szeroki pakiet dodatkowych świadczeń, jak prywatny basen, dofinansowanie wczasów dla dzieci, prywatna opieka medyczna czy paczki świąteczne

Opis stanowiska:

  • zarządzanie produkcją w powierzonym obszarze kierowanie i nadzór pracy zespołu pracowników produkcyjnych (10-12 osób)
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi liderami i kierownikami,
  • uczestniczenie w procesach produkcyjnych

Wymagania względem kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie zawodowe (kierunki techniczne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - branża automotive mile widziana wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • odpowiedzialność,
  • duże zaangażowanie
  • własne pomysły
  • umiejętność pracy pod presją czasu