banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Pracownik ochrony

Nadal szukamy

Securitas Polska Sp. z o.o.

Świętojańska 15, Białystok-Mickiewicza

Uzyskaj

Płaca

23 zł/godzina

Umowa

Umowa zlecenie

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja:

Białystok

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • stawka 23 zł brutto
  • kompletne i bezpłatne umundurowanie,
  • brak kar finansowych,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia zawsze do 10-go każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków).

Aplikuj, jeśli jesteś osobą:

  • chcącą poszerzyć lub zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • potrafiącą pracować zespołowo,
  • dyspozycyjną i odpowiedzialną

Twoje przyszłe zadania:

  • dbanie o bezpieczeństwo na terenie obiektu handlowego
  • ujęcia sprawców kradzieży,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i rozpocząć pracę w naszej firmie wyślij swoje CV lub zadzwoń: 6-9-0-1-0-2-0-2-9

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://cwww.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.