banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Sprzedawca-kasjer Delikatesy ul.Sudecka

Mniej niż tydzień

Firma

Delikatesy

Adres

UL. SUDECKA 118, Wrocław

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 100 - 3 700 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Opis oferty

Potrzebna do pracy w sklepie spożywczym we Wrocławiu ul.Sudecka przy Parku Połud. osoba na stanowisko sprzedawca-kasjer. Oferujemy pracę w zgranym zespole,w przyjaznej atmosferze z wynagrodzeniem 16zł za godz.netto tj.na rękę ,pełny etat ,40godz.tyg.umowa o pracę .Możliwość pracy dodatkowej w nie pełnym wymiarze.Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty ,5 dni w tyg,godz 6-14 i 14-22. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego cv lub kontakt telefoniczny pod nr.tel.603080308

O firmie

Czekamy na zgłoszenia chętnych osób.Praca w systemie zmianowym,pełny etat/nie pełny etat.Zapraszam.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.