banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Sprzedawca-kasjer Delikatesy ul.Sudecka

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Delikatesy

Adres

UL. SUDECKA 118, Wrocław

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 - 3 800 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Opis oferty

Potrzebna do pracy w sklepie spożywczym we Wrocławiu ul.Sudecka przy Parku Południowym, osoba na stanowisko sprzedawca-kasjer. Oferujemy pracę w zgranym zespole,w przyjaznej atmosferze z wynagrodzeniem 16-18zł za godzinę pracy netto na rękę,pełny etat, umowa o pracę .Praca w systemie zmianowym 5 dni w tyg. od poniedziałku do soboty w godz 6-14 i 14-22.Chętnie z doświadczeniem.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego cv lub kontakt telefoniczny pod nr.tel.603080308. Zapraszam do kontaktu

O firmie

Czekamy na zgłoszenia chętnych osób.Praca w systemie zmianowym,pełny etat/nie pełny etat.Zapraszam.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.