banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Sprzątnie hotelu etat w ZPCHR Kielce

Nadal szukamy

Firma

Zakłady Usługowe "EZT" S. A

Adres

Piotrkowska 10A, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 490 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Sprzątaczka

Opis oferty

Stabilna firma poszukuje osoby do utrzymania czystości w hotelu w Kielcach (biura, hol, pokoje, łazienki). Praca na rano 6-13 i 8-16. Praca również w weekendy. Elastyczny grafik. Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności stopień umiarkowany lub znaczny. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres na umowę o pracę dla osoby z doświadczeniem. Kontakt w sprawie oferty l:723 700 420 Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w CV.

O firmie

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem. Świadczymy usługi w zakresie ochrony i utrzymania czystości w całej Polsce.
http://www.gardasystem.pl

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.