banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Przedstawiciel handlowy - kierowca - dostawca

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ANEKS SP Z O.O

Adres

Teofila Mateckiego 16, Poznań

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 200 - 6 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Przedstawiciel handlowy, Kierowca

Opis oferty

Szukamy osoby: pracowitej i rzetelnej, zapewniającej wysoką kulturę obsługi klienta, posiadajacej prawo jazdy kat. B z doświadczeniem. Umiejetność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność i dokładność to cechy bardzo pożądane. Praca polega na realizacji zamówień w zakresie dostaw towarów do stałej grupy klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta.

O firmie

Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną operujacą głównie na rynku stomatologicznym. Posiadamy szeroką ofertę produktów stomatologicznych, duże doświadczenie, rozległą wiedzę i dobrze wyszkoloną załogę. Wysoki poziom obsługi odbiorców i wysoka wiarygodność gospodarcza wobec naszych dostawców to cechy decydujące o naszej marce.
http://aneks.poznan.pl

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.