banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Kasjer sprzedawca

Mniej niż tydzień

Firma

Sklep Żabka

Adres

UL. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 1, Wrocław

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

19 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Kategorie

Handlowiec

Opis oferty

UWAGA, UWAGA 📢📢📢 Potrzebujemy ludzi do Żabki. Ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia, potrafią podejść do klienta z uśmiechem i serdecznością (nawet jak Cię mega wkurzają), którzy będą potrafili zastosować się do norm żabkowych (a wiadomo, że to nie jest leżakowanie) i przede wszystkim, którzy potrafią współpracować z resztą zespołu. W zamian oferujemy rodzinny klimat (a tego często brakuje w Żabkach), wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wykonywania obowiązków. Zapraszamy☺️☺️

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.