banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Praca w punkcie Bafra Kebab - Dożynkowa

Nadal szukamy

Firma

KAMAND PARTNERS SP. Z O.O.

Adres

Dożynkowa 14, Lublin

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

20 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Pracownik działu sprzedaży

Opis oferty

Jeśli chcesz: zając się obsługą naszych Gości i przygotowywaniem najsmaczniejszego kebabu w mieście, dołączyć do zespołu ludzi równie fajnych jak Ty, nabyć nowe umiejętności i jesteś osobą otwartą na ludzi a uśmiech jest Twoim znakiem rozpoznawczym, to jesteś IDEALNYM KANDYDATEM!

Obiecujemy, że: poczujesz naszą dobrą energię, otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, przejdziesz pełne szkolenie przygotowujące Cię do pracy, zjesz kebaba za symboliczny grosz, docenimy Twoje zaangażowanie!
1

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.