rating

Pracownik magazynu

Nadal szukamy

Firma

Altrans sp. z o.o sp k

Adres

Wincentego Witosa 168, Bielsko-Biała

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 6 000 zł

Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Kategorie

Magazynier, Magazynier/operator

Opis oferty

Zakres obowiązków
-załadunek i rozładunek towarów
rozmieszczenie towaru w magazynie
-przygotowanie towarów do wysyłki
-praca w zespole

Wymagania:
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-doświadczenie nie wymagane
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych nie wymagane

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju poprzez uzyskanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
- możliwość zdobycia doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania
CV E-mail: astras@altrans.pl

O firmie

Firma istnieje od 2002 roku. Stabilna i ugruntowana pozycja. Zakres działalności: usługi transportowe, spedycyjne i magazynowe. Skład celny od 2009 roku.