banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Filipinka, cukiernika lub pomoc cukiernika zat

Nadal szukamy

Firma

Filipinka Bio piekarnia, cukiernia, kawiarnia, sklep ekologiczny

Adres

Stanisława Ignacego Witkiewicza 1, Szczecin

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 000 - 6 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Kategorie

Cukiernik

Opis oferty

Zatrudnię cukiernika do pracy w bio cukierni-piekarni Filipinka . Może to też być osoba pasjonująca się wypiekami z pewnym doświadczeniem. Mile widziane zainteresowanie naturalnymi wypiekami i pieczywem. Wymagana książka zdrowia oraz dobry stan zdrowia. Praca zmianowa okresowo możliwe godziny nocne.

O firmie

Filipinka biopiekarnia-cukiernia sklep ekologiczny, firma rodzinna z 55- letnią historią, pieczemy ekologiczne pieczywo z certyfikatem od 2004 roku. Wszystkie wyroby z naturalnych surowców bez mieszanek wypiekowych.
http://www.facebook.com/tastfilipinka/

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.