banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Zmieniamy warunki handlowe

Powiadomienie o zmianach

Szanowni Użytkownicy,

 informujemy, że od dnia 1 stycznia 2023 r. LMC s.r.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pradze pod adresem ul. Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praga 8, Republika Czeska, numer identyfikacyjny: 26441381 będzie świadczyć swoje usługi za pośrednictwem nowej spółki w 100% należącej do LMC s.r.o., która jest obecnie zarejestrowana jako NEIRONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Warszawie, adres BL Astoria, Przeskok 2, 00-032 Warszawa, Rzeczpospolita Polska wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000988078, NIP 5252920122, REGON: 522873400.

 

Oznacza to, że z dniem 31. grudnia 2022 r. zaprzestaniemy świadczenia wszystkich usług i wstrzymamy wszelkie przetwarzanie danych za pośrednictwem naszego oddziału LMC S.R.O. (SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) ODDZIAŁ W POLSCE, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: BL Astoria, Przeskok 2, 00-032 Warszawa, Rzeczpospolita Polska, Numer KRS 0000714295, REGON: 369317811.


Jest to wyłącznie zmiana formalna, która w żaden sposób NIE WPŁYWA na jakość naszych produktów oraz usług świadczonych dla Państwa.

 

W związku z tym musimy również ogłosić, co następuje:

- zmieniamy nasze warunki handlowe ze skutkiem od dnia 1 stycznia 2023 r. zgodnie z art. 11 Warunków korzystania z systemów elektronicznych LMC.

- Państwa dane osobowe będą teraz przetwarzane przez współadministratorów danych osobowych spółki z grupy Alma Media Group, w Polsce (NEIRONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP5252920122), w Republice Czeskiej (LMC s.r.o., ID 26441381) i na Słowacji (Profesia, spol. s.r.o., ID 35800861).

 

Nowe warunki wejdą w życie nie później niż 1 stycznia 2023 r. Przetwarzanie danych osobowych przez współadministratorów wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2023 r.

 

Nowe dokumenty i dalsze informacje można znaleźć tutaj:

·       https://www.lmc.eu/pl/warunki-korzystania-z-uslug (Regulamin korzystania z systemów elektronicznych LMC) 

·       https://www.lmc.eu/pl/warunki-korzystania-z-uslug/szczegolowe-warunki (Regulamin produktów dla użytkowników) 

·      https://www.lmc.eu/pl/polityka-prywatnosci/ (Polityka prywatności) 

 

Dziękujemy za wsparcie i już teraz cieszymy się na dalszą współpracę. 

 

Wasze LMC 

 

Może to Cię zainteresuje

6 rad, jak dbać o pracowników, aby ich zadowolenie było długotrwałe

O relacje trzeba dbać, dotyczy to również relacji pracowniczych. Zarówno pomiędzy pracownikami, ale też pomiędzy przełożonym a jego zespołem. Tylko w taki sposób pracownicy będą długotrwale zadowoleni... pełny artykuł

Jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, o co pytać kandydatów

Rozmowa kwalifikacyjna może być stresująca dla obu stron, zwłaszcza jeśli nie ma się wieloletniego doświadczenia w rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie broszurę, jak powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna... pełny artykuł

5 prostych kroków, które sprawią, że kandydat będzie pod wrażeniem rekrutacji w Twojej firmie

W czasach, gdy popyt na ludzi przewyższa podaż, zdecydowanie warto zainteresować się pojęciem candidate experience. Dobre wrażenie po rekrutacji może mieć wpływ na to, czy dana osoba da szansę Twojej firmie... pełny artykuł

Wszystkie posty

Super, że chcesz z nami znaleźć nową pracę lub pracownika! Zacznij od pobrania aplikacji. Oferty i potencjalni pracownicy już na Ciebie czekają.

Szukasz pracy?

Pobierz aplikację dla pracowników.

Google Play
App Gallery
App Store

Szukasz pracowników?

Pobierz aplikację dla firm.

Google Play
App Store


Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.