banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Co nas wyróżnia ? Poznaj zalety Pracy za Rogiem!

Hej! Cieszymy się, że tu jesteś. Niezależnie od tego czy jesteś naszym stałym użytkownikiem, czy dopiero poznajesz aplikację, warto wiedzieć co zyskasz rekrutując z nami.

1. Wszystkie rekrutacje z poziomu telefonu.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: dziś bez smartfona jak bez ręki. W Pracy za Rogiem wszystko możesz załatwić z poziomu telefonu – szybko i łatwo. Szukaj pracy albo pracowników gdziekolwiek jesteś, o każdej porze dnia, wtedy kiedy akurat masz wolną chwilę. Bądź elastyczny!


2. Opcja chatu – nie musisz dzwonić – po prostu napisz.

Opcja chatu to coś, co bardzo spodobało się pracodawcom i pracownikom – załatwiasz wszystko jak przez SMS. Nie masz czasu zadzwonić? Wystarczy napisać! Poznajcie się bliżej, omówcie szczegóły oferty pracy, a następnie umówcie termin spotkania. Szybko, sprawnie i bez stresu.


3. Ponad 1 400 000 pobrań w Polsce.

Liczby mówią same za siebie. Pracownicy chcą szukać pracy szybciej i skuteczniej. Dołącz do grona osób, które są bardziej wypoczęte i mają więcej czasu na to, co naprawdę ważne. A jeśli szukasz pracownika, dzięki Pracy za Rogiem znajdź takiego, który będzie bardziej wydajny i zmotywowany do pracy. Ogromna grupa takich kandydatów czeka być może właśnie na Twoje ogłoszenie.


5. Większość ogłoszeń posiada widoczne „widełki’ płacowe.

Nie trać czasu aplikując na oferty pracy, które w rezultacie mogą być poniżej Twoich oczekiwań finansowych. Pewnie każdy z nas przez to przechodził – poświęcał czas i energię na rozmowy kwalifikacyjne, aby finalnie dowiedzieć się, że proponowana stawka nas nie satysfakcjonuje. W naszej aplikacji w większości ogłoszeń propozycje stawek płacowych są jawne, co znacznie ułatwi Ci decyzję o tym, gdzie chcesz aplikować, a gdzie- niekoniecznie.


6. Ogólnopolski zasięg.

Szukaj pracy tam, gdzie jest Tobie najwygodniej pracować. Nie ograniczamy się do Warszawy, Wrocławia czy Poznania. Chcemy dać możliwość rekrutacji każdemu w Polsce, od Gdańska po Zakopane, od Zielonej Góry po Lublin, od niewielkich miejscowości po duże aglomeracje.


7. Lokalny biznes czy wielka korporacja?

Szukasz pracy w niewielkiej lokalnej firmie albo kilkuosobowym start-upie? A może marzy Ci się kariera w wielkiej korporacji? U nas znajdziesz wiele zróżnicowanych ofert. Jeśli rekrutujesz, Praca za Rogiem świetnie sprawdzi się w firmie każdej wielkości. Dla małych lub średnich firm proponujemy aplikację B2B. Jeśli reprezentujesz korporację o złożonej strukturze i procesach, sprawdź naszą ofertę Teamio – nowoczesnego narzędzia rekrutacyjnego dla dużych firm.


8. Szybkie odpowiedzi – nawet w 10 minut od publikacji ogłoszenia.

Praca za Rogiem to oszczędność czasu nie tylko w drodze do pracy, ale już na etapie rekrutacji. Sprawna komunikacja między kandydatem a pracodawcą sprawi, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Otwórz aplikację i działaj!

Może to Cię zainteresuje
Wymagania opisane w ogłoszeniu o pracę spełnia tylko Superman? Nie zrażaj się

Ogłoszenia o pracę zawierają czasami bardzo długą listę wymagań wobec kandydatów. Tylko Superman byłby w stanie je spełnić. Jednak superbohaterów jest niewielu. Dlatego nie bój się odpowiadać na ogłoszenie... pełny artykuł

Dobrze przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej, to Twoja jedyna szansa w danej firmie!

Pewne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej padają zawsze. Dlatego warto być na nie przygotowanym. Mimo to wielu kandydatów bagatelizuje ten etap. Nie popełniaj tego samego błędu.

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu podczas rozmowy kwalifikacyjnej

O jakiego rzędu wynagrodzenie prosić? Jakich argumentów użyć? Czy mogę poprosić o czas do namysłu? Wiemy, jak negocjować wynagrodzenie. Oto kilka podpowiedzi.

Wszystkie posty

Super, że chcesz z nami znaleźć nową pracę lub pracownika! Zacznij od pobrania aplikacji. Oferty i potencjalni pracownicy już na Ciebie czekają.

Szukasz pracy?

Pobierz aplikację dla pracowników.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Szukasz pracowników?

Pobierz aplikację dla firm.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store


Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.